top of page

Otepääl taas poodiumile pääsenud Lägreid: mu suurim fänn on pärit Eestist

10.–13. märtsini Tehvandi Spordikeskuses toimuval BMW IBU laskesuusatamise maailmakarika etapil kõlas täna esimene stardipauk. Meeste tasavägises sprindivõistluses osutuks võitjaks mitmekordne olümpiavõitja Quentin Fillon Maillet, kes läbis lasketiirud puhaste paberitega.

Teise koha saavutas norralane Sturla Holm Lägreid (0+0) ning kolmanda koha sakslane Benedikt Doll (0+0). Väga hea tulemuse tegi ka leedukas Vytautas Strolia (0+0), kes tuli kuuendale kohale.


Lägreidi sõnul on tänane teine koht tema jaoks justkui võit. “Otepää on alati olnud minu jaoks hea koht, ka neli aastat tagasi sain oma esimesed medalid siit,” kirjeldas mees. Ta lisas, et just 2018. aastal Otepääl toimunud juunioride maailmameistrivõistlustel sai alguse ka tema fännikonto sotsiaalmeedias. “Mu suurim fänn on pärit Eestist ning saan talle täna enda stardinumbri koos autogrammiga üle anda,” muigas Lägreid.


Toetava publiku üle oli väga hea meel ka seitsmenda koha saanud Erik Lesseril (0+1). “Pärast kolme aastat, mil publik on olnud suuresti keelatud, on väga äge näha inimesi rajal kaasa elamas,” ütles Lesser ning lisas, et tema rõõmuks lehvitasid mitmed pealtvaatajad ka Saksamaa lipuga. “Loodan, et laupäeval ja pühapäeval on veel rohkem pealtvaatajaid,” lisas Lesser. Reedel, 11. märtsil on Otepääl kavas naiste 7,5 km sprindivõistlus.BMW IBU laskesuusatamise maailmakarika etapp toimub Otepääl 10.–13. märtsini 2022. Neljal võistluspäeval on kavas sprint, ühisstardist sõit, segateade ja paarissegateade. Võistluspaigas ootab pealtvaatajaid kohalik kultuuritee, müügi- ja toitlustusplats ning spetsiaalne lasteala.


Comentários


bottom of page