top of page

Noorte Liikumisnädal ootab koolinoori vaheajal Tehvandile

Kutsume kõiki koolinoori Noorte Liikumisnädalale, mis toimub 27. veebruarist 1. märtsini Otepääl. Samal perioodil peetakse talvepealinnas ka IBU Laskesuusatamise noorte ja juunioride maailmameistrivõistlused, mille raames astub Tehvandi Spordikeskuses võistlustulle üle 400 rahvusvahelise tulevikutähe.


27. veebruarist 1. märtsini on kuni 18-aastastele noortele ja noortegruppide saatjatele lasketiirutribüünile TASUTA ligipääs.Lisaks spordivõistlustele pakub korraldustiim hulganisti tegevusi, mis aitavad noortel saada ülevaadet põnevate talispordialade võludest. See on suurepärane võimalus tuua algavasse koolivaheaega nii sporti kui ka meeldejäävaid elamusi.


Mida oodata?


  • Tipptasemel laskesuusatamise võistluseid saab tasuta nautida nii rajalt kui lasketiirutribüünilt.

  • Publikutelgis on tasuta harjutamiseks üleval mitu laserrelvarada.

  • Spordilegend Roland Lessingu ja Suusabussi eestvedajate juhendamisel pakutakse noortele suusa- ja laskesuusarelva õpet. Laskesuusatunnid toimuvad: 27.02 kell 12:00 & kell 15:45; 28.02 kell 12:00 & kell 15:45, 29.02 kell 15:30 ja 01.03 kell 11:45. Tule ja katseta suusatamist ja päris laskesuusarelva käsitlemist! Gruppidesse vajalik eelregistreerimine toimub Piletilevi süsteemis SIIN.

  • Tehvandi suusahüppetorni ja talispordimuuseumi külastamine on kõigile huvilistele kogu võistlusteperioodi jooksul tasuta. 

  • Publikutelgis mängib plaate DJ ja reedel, 01.03 kell 15:30 astub üles armastatud muusik villemdrillem. 

  • Kohapeal pakutakse noortegruppidele taskukohast sooja toitu, et kõik saaksid nautida päeva täis energiat ja elamusi. Lõunasöögipääsmed on müügil Piletilevi süsteemis vastava kuupäeva juures SIIN. 

  • Bussitransport on saadaval kõigil neljal päeval ehk teisipäevast, 27. veebruarist kuni reede, 1. märtsini Tartust, Valgast, Põlvast ja Võrust. Bussipiletid on müügil Piletilevi süsteemis vastava kuupäeva juures SIIN. Jälgi bussi stardipaikasid ja väljumisaegu!


IBU noorte ja juunioride maailmameistrivõistluste kavaga saab tutvuda SIIN.

Tulge veetke ühiselt päev, mis on täis liikumist ja toredaid elamusi ja seda kõike keset Otepää talvist võlu!

댓글


bottom of page